Červen 2009

Nový design...

22. června 2009 v 20:54 | Mikča ;)
Konečně jsem se dostala k vytvoření nového designu. Prvně jsem přemýšlela, co bych tak mohla dát za obrázek. Nejprve jsem chtěla použít nějakou svou vlastní fotku, ael nemohla jsem ve své "galerii" nic dobrého najít, a proto jsem se rozhodla, že se podívám na internet. Hledala jsem různá témata, ale pořád se mi nic moc nezamlouvalo. Pak jsem přišla na to, že jsem již dlouho na blogu něměla nic s motivem psaní nebo knih a tak jsem zabrouzdala do obrázků takového rázu. Zaujal mě právě tento. ani nevím proč. Snad tím, že je celý v takové jakoby černobílé šťávě, ale přitom není nakonvertová do odstínů šedi. A přijde mi takový... jak to říct.. akorát :-)
Možná jste si všimli ještě jednoho detailu a to toho, že jsem přehodila polohu menu na stránce. Řekla jsem si, že nějaká změna by se šikla a tak jsem to zkusila. Je to pro mě trochu nezvyk, ale věřím, že si brzy všichni zvykneme :-)
Teď už zbývalo jen jediné. Najít nějaký vhodný citát. Proto jsem zabloudila na www.cituj.cz do sekce - o knihách, čtení, psaní, literatuře kde jsem narazila na pár starších jako třeba Dům bez knih je jako tělo bez duše. nebo Knihy jsou lidem tím, čím jsou ptákům křídla atd. ale narazila jsem tam také na jeden velmi zajímavý. Který teď samozřejmě najdete u obrázku. Tak jak se vám líbí?

NEklikejte na odkaz tohoto článku!!!

18. června 2009 v 22:55 | Mikča ;) |  básničky

NEklikejte na odkaz tohoto článku!!!


Léto se blíží!!!

17. června 2009 v 21:43 | Mikča ;) |  básničky
Ahojky lidičky,
jak pak se máte?
Chystáte lodičky,
neb se jen ptáte?

Kam asi v létě,
pojedem pryč?
Budem jen sedět,
neb proženeme míč?

Co budu dělat o prázdninách,
kam pojedu na tábor?
Nebudu se doma nudit,
a jenom za nos se vodit?

Myslím, že prázky budou super,
Mám zamluvený doma Fruper.
Budu ho pít celý dny,
Na to vemte jed!

A co vy atk plánujete?
Na tábor nějaký pojedete?
Uvidí se, já to znám,
vše jisté též nemám :-)

(to s tím fruperem pravda není, tak to prosím uveďtě v zapomnění :D)

Jak bylo v Řecku...

8. června 2009 v 21:49 | Mikča ;) |  Akce i akcičky :)
Tak jsem se konečně dokopala k tomu, abych ze sebe něco vyklopila... a tady je výsledek... :-)

Dívčí zlozvyky 1/?

7. června 2009 v 21:05 | Mikča ;) |  povídky
Ahoj!
Moc se omlouvám, že zveřejnění mých zážitků neustále odkládám, ale nějak nemám chuť teď vzopínat, co bylo v Řecku dobrý, co špatný a jak jsem si to užila...
Naopak jsem dnes večer dostala velikánskou chuť zase něco napsat. A tak jsem začala. Avšak jsem netušila, že se to vyklube zase na seriální příběh... takže se omlouvám všem, kteří čekají na pokračování V zajetí... budu připisovat další díly, to se nebojte, ale prostě počase... :-) a teď už...