Červenec 2009

Dívčí zlozvyky 5/? Pád do bezmocnosti 1. část

25. července 2009 v 21:53 | Mikča ;) |  Na pokračování
Na školní chodbě bylo liduprázdno. Ozývalo se jen mluvení učitelů z devíti různých učeben, které byly na patře umístěny. Lada už nebrečela, jen se mlčky dívala do stropu a přemýšlela. Byla na sebe naštvaná. Věděla, že ztratit Viky pro ni bude jako ztratit duši. Znali se už vlastně z peřinek. Jejich matky byly spolu na pokoji v porodnici, kde se spřátelily a přes ně se k sobě dostaly i ony. Chodili spolu do školky i do školy a když se Lada v páté třídě rozhodla, že se přihlásí na gympl, Viky se kvůli ní přihlásila také, aby mohly být neustále spolu. Říkávala, že bez ní by se na základce ukousala nudou a steskem. Sice se někdy chovala trochu divně, hlavně před pár holkama z tercie, které zná z dramatického kroužku, ale jinak ve škole vždy zažily mnoho legrace. A co teprve o prázdninách a víkendech. 'Kde jsou ty časy!' Povzdechla si v duchu. 'Teď je všechno kvůli jednomu hloupýmu dějepisu v nenávratnu.' Lada se znovu rozvzlykala.
Ani si neuvědomovala, jak douho tu sedí a proto byla pořádně vylekaná, když se rozeznil zvonek, ohlašující přestávku. Rychle se zvedla ze země a odešla na dívčí záchodky, kde se zamkla v kabince. Nestála o to, ady se jí začaly všichni vyptávat, kde celou dobu byla, prož má špinavý oblečení od bláta a proč brečela. Zničeně si sedla na záchod a modlila se, aby nikdo nezaklepal na její kabinku, když je tam ještě pět dalších. Ale bohužel zrovna teď byl na záchodcích největší nával. Ozval se zvuk, který nejvíc nechtěla slyšet.
Klep klep!
Lada neodpovídala.
"Haló, tak je tam někdo?!" rozeznělo se snad po celém patře. Lada po hlase poznala Karinu Nymfovou z septimy.
"Asi tam nikdo není. Slyšíš ne? Nikdo neodpovídá." Mluvil k ní kdosi, jehož hlas Lada nepoznávala.
"Dělejte, chceme jít taky na záchod a za chvíli bude zvonit!" Ladě se sevřelo hrdlo. 'Klidně se pochčij ty jedovatá zmije!' Zanadávala v duchu, protože ta slova vycházela z úst, která Lada nejvíce nenáviděla, z úst Soniných. Netrpělivé holky zalomcovaly dveřmi. Když ale dosáhly jen rozviklané kliky, která na téměř neudržovaných záchodcích div nerezivěla, vzdaly to.
"Asi s ním něco bylo, tak ho uklízečka zamkla, no!"
'Kde se tam vzala Viky? Hm, jako vždycky, i teď asi nejvíc ze všech nejvíc používá rozum. Není zrovna šprt, ale logicky uvažovat umí. Ach jo! ... Kde jen jsou ty časy...' Lada se zaslechnutí Viktorčiného hlasu opět rozpomněla na všechny krásné chvíle s ní. Dvakrát škytla a znovu měla na kahánku. 'Co děláš! Teď se přece nemůžeš rozbrečet. Našli by tě tady!' okřikla sama sebe. Ale ovládla se jen na pár vteřin. Pak už to vzdala a usedavě se rozplakala.
"A pak, že tam nikdo není!" rozkřikla se ta nafoukaná protivná šprtka Soňa. "Dělej vylez ven, nebo zavoláme školníka!"

Prostě >>NEVÍM<<

24. července 2009 v 18:08 | Mikča ;) |  Co se mi honí hlavou
Achjo. Někdy už fakt nevím, co si o všem mám myslet... Dřív jsem bývalaa samotářka, dokázala jsem být sama nekdě v koutku klidně třeba i celý den. Pak přišlo období, kdy jsem fakticky hledala kamarády, neustále jsem si stěžovala, že mě holky pomlouvají a nechtějí se se mnou bavit. Pořád jsem bojovala o jednu holku, která už teď má stejně jiný zájmy a je tak trošku "zkažená". Nicméně o tomto období jste si už mohli na tomto blogu něco přečíst. Pak jsem asi zase rok bojovala o jednoho kluka, který se mi vážně líbil, nebo koukala po jiných. Ale teď?
Nejraději bych byla zase sama v klidu. Mám nějak moc zájmů a nestíhám psát. Přitom jsem už kolikrát měla v hlavě tolik zajímavých námětů na povídky, tolik nápadů a všeho možného... Ale doopravdy nějak nestíhám. Momentálně se však už z této "krize" pomaloučku, krůček po krůčku dostávám a nerada bych do zakřikla....
Jen mě trošku mrzí, že jak jsem v červnu nebyla moc aktivní, tak jsem ztratila mnoho návštěvníků, kteří se mi teď o to komplikovaněji sehnávají... Koho by tohle nemrzelo že? Ale ještě víc mne mrzí, že moc nepíšete komentáře. Proto jsem vděčná blogu.cz, že zavedl hodnocení článků, protože chápu, že komentáře se vám psát nechtějí. Jenže jsem zjistila, že lidé už prostě asi nemají čas ani kliknout na ty blbý hvězdičky, aby autor alespoň trochu věděl, na čem je...
no jo, zase už PŘEHÁNÍM!!! Tak zlý to není. Mám tu pár stálých kamarádů, kteří na mé stránky rádi chodí a komentují! Těm moc děkuji! A na druhou stranu také vím, že jsou prázdniny a většina z vás je někde na dovolené, kde není přístup k netu...
Myslím, že bych neměla tolik vázat na návštěvnost a radši psát prostě jen tak, pro radost, ale i zájem čtenářů dokáže dát velkou motivaci a radost do psaní, tak mi tadytohle bezvýznamný fňukání prosím nemějte za zlé:-)
Zdraví Vaše Mikča!

Dívčí zlozvyky 4/? Přehlédnutý důkaz - druhá část

21. července 2009 v 22:15 | Mikča ;) |  Na pokračování
Tak jsem nakonec ještě kousek napsala. A jelikož ten čtvrtý díl yl opravdu krátký, rozhodla jsem se to ještě připojit k němu...

Dívčí zlozvyky 4/? Přehlédnutý důkaz

21. července 2009 v 21:03 | Mikča ;) |  Na pokračování
Další díl povídky Dívčí zlozvyky. Tentokrát je opravdu kratinký, ale i v něm je zapasován důležitý pozdatek, který určitě nepřehlédnete. Příjemné čtení!

Konečně dopracováno!

21. července 2009 v 19:01 | Mikča ;)

Jak jste si asi všimli, v průběhu včerejška a dneška se to tu neustále měnilo, asi každou hodinu.

Oblíbené stránky

20. července 2009 v 18:34 | Mikča ;) |  Oblíbené stránky

Facebook

Fatym

IN!

Li

Signály

Spolužáci

T-fish.net

ídní web


Fotogalerie

20. července 2009 v 16:25 | Mikča ;)

Obrázky, které mě zaujaly

Moje fotky a obrázky


REKLAMY SEM!!!

20. července 2009 v 16:17 | Mikča ;) |  REKLAMY SEM!!!
Když už se musíte snižovat k tomu, abyste na náhodné blogy psali reklamy pro svoje bleskovky, son xy, nebo chcete jen svůj blog zviditělnit, použijte laskavě komentáře pod TÍMTO ČLÁNKEM. Neobtěžujte ostatní čtenáře ani vaši autorku pod ostatními články žvásty, které s nimi nemají nic společného. Děkuji za pochopení.

Vaše Mikča;)

Vaše dotazy

20. července 2009 v 16:12 | Mikča ;)
Vy se ptáte, já odpovídám!

Tento blog

20. července 2009 v 16:10 | Mikča ;) |  Tento blog

Designy

Upozornění