Leden 2012

All of me

18. ledna 2012 v 10:22 | Mikča ;) |  Moje oblíbené...
Tento víkend jsem nejela domů, ale trávila jsem jej u spolužaček v Třebíči. Při jednom odpoledni pustily písničku, která mě fakt dostala. All of me od Jona Schmidta.
Je to úžasná klavírovka, podle mě dost provětrá vaši techniku. Ale je tak krásná, že mám nový sen. Naučit se ji. I kvůli ní bych vydržela ty hodiny klavíru, které se s přechodem na gympl staly spíše zátěží než přínosem, jen abych se ji naučila. Moje nová paní učitelka má snahu mi zlepšit techniku, za což jsem ji moc nemusela, ale nyní jsem jí vděčná a kdyby bylo více času, snad bych se na to i víc zaměřila. Ale nyní, v období pololetí to zůstává pouze zbožným přáním. Snad až se lednové vypětí trochu uvolní, budu mít příležitost začít opět znovu více trénovat.
Jen jedno mi dělá starosti. Moc ráda bych si opatřila noty. Ale nemůžu je nikde sehnat. Proto vás prosím o pomoc. Jestli jste se s nimi někde na netu setkali, dejte mi prosím vědět.
A teď už dost povídání. Pusťte si tuto nádhernou píseň a nalaďte se se mnou na jednu notu :)

Chtěli jsme vánoční hodinu

3. ledna 2012 v 18:53 | Mikča ;) |  Ze života gymnazistky
Tak vás po několika dnech opět zdravím. Vítejte.
Chtěla bych vám sdělit pár dalších útržků z gympláckého života.
Musím říct, že jsem se musela vyrovnávat a stále se ještě vyrovnávám s tím, jaká je na gymplu atmosféra. Víte, já jsem si vždycky představovala, že gymnázium je "vyšší" cíl, kam se nedostane kdokoli, že tam panuje spíš kázeň. Samozřejmě že se srandou jsem taky počítala. Ale děcka :D to jste neviděli naši třídu a naše kluky, kteří pořád vymýšlejí něco nového.